Przepona, 6 sekretów, Jak ćwiczyć utwór, Doły, Piskliwe Głosy

Categories: dodatkowe
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Jeśli jesteś początkującym wokalistą lub osobą chcącą podszlifować swoją technikę wokalną i chcesz dowiedzieć się jak kontrolować swój głos, nie mieć dźwięków przejściowych, jak wzmocnić swój głos i  uszlachetnić jego barwę, a także oddychać tak, żeby móc śpiewać długie, piękne frazy MOCNYM, ZDROWYM GŁOSEM to koniecznie posłuchaj tych lekcji. Zapraszam serdecznie. Poprowadzę Cię najszybszą drogą do znalezienia PERFEKCJI, do bycia najwspanialszą wokalną wersją siebie a także pomogę Ci się zmotywować.

Course Content

PRZEPONA (Diaphragm, Zwerchfell) – teoria oraz ćwiczenia
Podczas tej lekcji znajdziesz <strong>GDZIE jest przepona</strong>, nauczysz się <strong>JAK jej używać</strong> oraz <strong>DO CZEGO ona służy</strong>. Ćwiczenie „KIBOLA” pomoże Ci lepiej zaśpiewać długie frazy i kontrolować swój oddech. Nauczysz się jak śpiewać i tańczyć jednocześnie nie męcząc się. <br><br> Gdzie to jest? Co to jest? Po co to jest? <br> Nauczysz się jak i gdzie znaleźć swoją przeponę! Nauczysz się jak ją ćwiczyć ( „jedynki, dwójki, trójki, czwórki” czyli składowe taktu : półnuty, ćwierćnuty). Poznasz ćwiczenie „stadionowe” (postaraj się je wykonać w miarę LEGATO, czyli łączonym dźwiękiem)

  • przepona – film instruktażowy
    13:23

6 SEKRETÓW IDEALNEJ EMISJI czyli zasady idealnej emisji – teoria oraz technika
Podczas tej lekcji zostanie omówione <strong>6 podstawowych i fundamentalnych przykazań dobrej emisji.</strong> <br><br> Jeśli je zapiszesz a następnie zastosujesz w każdym ćwiczeniu – <strong>nigdy już nie będziesz cierpiał z powodu chrypki,</strong> za dużego ciśnienia krtaniowego, czy braku wspaniałego rezonansu. Nauczysz się jak <strong>kontrolować dźwięczność</strong> i jak rozłożyć siły w śpiewaniu na cały dzień.

JAK ĆWICZYĆ UTWÓR – FRAGILE
Czy chciałbyś zaśpiewać każdy utwór <strong>lekkim dźwiękiem, piękną emisją, mocnym brzmieniem</strong> i najpiękniej na świecie, ze wspaniałymi wibratami i ozdobnikami? <br><br> Co zrobić, żeby móc <strong> świetnie zaśpiewać</strong> każdą piosenkę bez kłopotów emisyjnych i dźwięków przejściowych, na pełnym luzie, bez napięć, za to świetnie głośnym i pięknym głosem…? <br> Wszystkie odpowiedzi otrzymasz podczas lekcji, gdzie będziesz ćwiczyć na przykładzie <strong> FRAGILE – Stinga. </strong>

DOŁY, PISKLIWE GŁOSY
Jak uzyskać <strong>moc wokalną</strong> mając piskliwy głos? Jak obniżyć swój naturalny głos? <br><br> Jeśli masz <strong>problem ze swoją barwą głosu</strong> i uważasz, ze jest zbyt wysoka i piskliwa – to ta lekcja jest dla Ciebie. Poznasz również <strong>ćwiczenie na niskie dźwięki. </strong>

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet