Rezonatory, Rozgrzewka, Pozycjonowanie głosu, Mix

Categories: dodatkowe
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Jeśli jesteś początkującym wokalistą lub osobą chcącą podszlifować swoją technikę wokalną i chcesz dowiedzieć się jak kontrolować swój głos, nie mieć dźwięków przejściowych, jak wzmocnić swój głos i  uszlachetnić jego barwę, a także oddychać tak, żeby móc śpiewać długie, piękne frazy MOCNYM, ZDROWYM GŁOSEM to koniecznie posłuchaj tych lekcji. Zapraszam serdecznie. Poprowadzę Cię najszybszą drogą do znalezienia PERFEKCJI, do bycia najwspanialszą wokalną wersją siebie a także pomogę Ci się zmotywować.

Course Content

REZONATORY – teoria i technika
Ta lekcja <strong>pokaże Ci gdzie masz rezonatory</strong>, jak one działają oraz gdzie i jak wybrzmiewają najlepiej. <br> Jak włączyć i znaleźć rezonatory,</strong> żeby <strong>brzmieć zdrowo i najgłośniej</strong> i optymalnie użyć swojego instrumentu.

  • rezonatory – film instruktażowy
    12:36

ROZGRZEWKA INSTRUMENTU – 7. minutowa gimnastyka i rozgrzewka instrumentu
Podczas tej lekcji pokażę Ci jak <strong>dobrze się rozgrzać</strong> przed występem na scenie, nagraniem w studio lub przed dubbingiem.

POZYCJONOWANIE GŁOSU – ćwiczenia na mix wersja 1. non legato, non glissando
Jeśli znajdziesz miejsce emisji, w którym odzywają się wszystkie dźwięki skali – to WYGRAŁEŚ. To ćwiczenie idealnie to pokazuje oraz <strong>poszerza skalę</strong>, pomaga <strong>pozbyć się dźwięków przejściowych</strong> i <strong>wzmacnia brzmienie Twojego głosu</strong>. Kontynuacją ćwiczenia są lekcje z kursu 4 <br><br> Ta lekcja to ABC <strong>sztuki wokalnej i techniki.</strong> Gdzie jest MIX? <br> Nauczysz się jak umiejscowić najlepiej <strong>swój głos</strong>, tak, żeby NIE MIEĆ DZWIĘKÓW PRZEJŚCIOWYCH!!! <br> A także jak rozgrzać się najszybciej na świecie, jeśli masz za chwilę nagranie utworu w studiu, dubbing, spektakl, <strong>koncert na scenie</strong>, radiową audycję, przemowę…

POZYCJONOWANIE GŁOSU – ćwiczenia na mix wersja 2. legato oraz glissando bez dźwięków przejściowych
ABC sztuki wokalnej i techniki. Ćwiczenia na MIX oraz dźwięki przejściowe – <strong>wersja druga, bardziej zaawansowana</strong>. <br> Dlaczego „H” może być niebezpieczne w śpiewaniu? Malowanie – pociągnięcie pędzelkiem a piękny śpiew! Powietrze, czy sam dźwięk? I co ma do tego włoska rodzina? <br> Skąd takie porównania i jak one działają? </strong>Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas lekcji. </strong>

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet