Warsztaty wokalne

Rejestracja na niesamowity JAZZ WORKSHOP z Agnieszką Hekiert na całym świecie. 

Jako nauczyciel śpiewu i trener wokalny, Agnieszka jest znana z wkładu w "kulisy" polskich programów telewizyjnych takich jak "Mam talent", "X-Factor" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej praca ma na celu przygotowanie uczestników programów telewizyjnych do wykonywania różnych zadań wokalnych przed publicznością. Oprócz pracy w telewizji prowadzi własne warsztaty, gdzie uczy improwizacji, kontroli rytmu, interpretacji, emisji wokalnej i komfortu scenicznego. 

"Dołącz do moich warsztatów, na których uczę Bobby'ego Ferrins'a Circle-Singing-Methode w moich wysoce profesjonalnych Warsztatach Wokalnych i Chóralnych". 

Trener Wokalny w następujących programach telewizyjnych: 

2014-2020 Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat) 

2011 - X Faktor (TVN) 

2010/2011 -  Mam talent (TVN) 

2009 - My Camp Rock II (Disney Channel) 

2008 - Akademia Gwiazd (Polsat) 

Tylko kilka miejsc warsztatowych jest dostępnych! 

Zarejestruj się teraz! 

 

 

Tak o Agnieszce mówią uczestnicy 

po pierwszej edycji kursu 21 Dni Wokalnych Wyzwań 

“Super” 

“Wszystko było świetne ! Możliwość pracy pod okiem pani Agnieszki to spełnienie marzeń. Piękne dzięki za wszystko.” 

“Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele uświadomiłam sobie przede wszystkim w głowie, kilka ćwiczeń będę wykorzystywać w nauce śpiewu i emisji.” 

“Nie żałuję i cieszę się, że wzięłam udział w kursie, który dał mi dużo merytorycznej wiedzy.” 

“Dodatkowym atutem jest też to, że potwierdziło się moje pozytywne zdanie o p. Agnieszce, nie tylko jako o wokalnym mistrzu, ale też jako o człowieku. Myślę, że gdyby nie jej radość i entuzjazm, widoczne na każdej lekcji, nie uczestniczyłabym z taką chęcią w zajęciach, przez co mogłaby wynieść z kursu mniej.” 

“Poza tym naprawdę świetny kurs, najbardziej mi się podobało, że Agnieszka była 100% dla nas, odpowiadała na wszystkie pytania i atmosfera była super luźna. Sprawiła, że nie bałam się być dociekliwa w swoich pytaniach , na wszystko uzyskałam jasne odpowiedzi . Oceniam na szóstkę z plusem!!” 

“Fantastyczna atmosfera. Pomimo faktu, że nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy się nawzajem czuję, że nauczyłam się więcej niż do tej pory na wszystkich podobnych zajęciach.” 

„Super czas, świetna inwestycja w swoją pasję. Rewelacyjni ludzie z którymi, mam nadzieje, pozostanę w kontakcie. Dziękuje Pani Agnieszko.” 

„Kurs był bardzo interesujący i merytorycznie wniósł sporo wiedzy. Atmosfera naturalna i Pani bardzo miła jak ta z telewizji:)” 

„Amelka - Suuuuuuper!!! Niesamowita pamiątka <3 Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agnieszce za niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju rady, za to że mogłam tutaj być, wystąpić i dziękuje również wszystkim uczestnikom kursu za cudowną atmosferę.” 

„Dziękuję wszystkim, to była przyjemność z Wami się uczyć, dziękuję pani Profesor <3” „Pięknie dziękuje za wszystko jeszcze raz ! …..czoło chylę przed lepszymi i biorę się za ćwiczenia oraz ćwiczenia i prawdopodobnie jeszCze milion razy ćwiczenia. dziękuje Grupo i Pani Ago ! Jesteście najlepsi! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️” 

„Dziękuję za cudowne niedzielne spotkanie'' live'' i film.❤Wspaniale było Was zobaczyć i usłyszeć. Dziękuję za wspólnie spędzony '' śpiewający czas''