O Mnie

Płyty Autorskie

Mosh Pit
Mosh Pit

Występy z innymi muzykami

O Mnie

podróż muzyczna

Agnieszka Hekiert jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów i aranżacji.

Jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Pierwszy etap jej kariery to zwieńczone nagrodami występy na wielu festiwalach oraz współpraca z gwiazdami rodzimej sceny, takimi jak Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Ryszard Rynkowski, Wiesław Pieregorólka, Krzysztof Ścierański czy Marek Bałata.

Agnieszka prezentuje na koncertach, podczas których chętnie wciąga publiczność do wspólnego śpiewania. 

Jako nauczycielka śpiewu i trenerka wokalna, Agnieszka Hekiert jest znana przede wszystkim z pracy za kulisami programów telewizyjnych takich jak Mam talent, X-Factor czy Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie przygotowuje wokalistów do występów przed publicznością. Oprócz tego prowadzi także własne warsztaty wokalne z nauką improwizacji, pracą nad rytmem, interpretacją, emisją głosu i obyciem na scenie, pracując w grupach i indywidualnie.

W 2004 roku z trio Krzysztofa Herdzina nagrała płytę “Night And Day Swing”. Doceniona także na scenie europejskiej – koncertowała we Francji, Włoszech, Chorwacji, Bułgarii, a w szczególności w Niemczech i Austrii, gdzie nawiązała współpracę z legendą polskiego jazzu na emigracji, saksofonistą Leszkiem Żądło, a także Konstantinem Kostovem i Nevyanem Lenkovem.
Owocem tej współpracy jest nagrana w roku 2009 płyta “European Impressions”. W tym samym roku rozpoczęła się współpraca Agnieszki ze światowej sławy wokalistą Bobbym McFerrinem, z którym występowała w Polsce i zagranicą w ramach projektu Vocabularies.
Jego metodę circle singing aktywnie propaguje, prowadząc własne warsztaty wokalne i chóry. W roku 2011 Agnieszka otrzymała zaproszenie do udziału w paryskim koncercie projektu WeBe3, który tworzą Rhiannon, Dave Worm i Joey Blake, a w 2014 wystąpiła na festiwalu Notturni w Mediolanie w towarzystwie takich artystów jak Jeff Berlin (USA) i Kazumi Watanabe (Japonia).
W 2012 roku nakładem wytwórni Universal Music ukazała się druga płyta solowa Agnieszki zatytułowana “Stories”,nagrana z udziałem znakomitych muzyków sceny europejskiej i polskiej, takimi jak Konstantin Kostov, Cezary Konrad, Robert Kubiszyn, Krzysztof Herdzin, Kuba Badach, Atom String Quartet. Materiał z tego albumu, bedącego połączeniem jazzu, soulu, piosenki poetyckiej i muzyki świata,

CO O MNIE MÓWIĄ