language

ENGLISH     DEUTSCH     POLSKI     ESPANOL     FRANCAISE

Vocal Coaching

Vocal Coaching

Registration for an amazing JAZZ WORKSHOP with Agnieszka Hekiert all over the world. 

As a singing tutor and vocal trainer, Agnieszka is known for her contribution to the ‘behind the scenes’ of polish television programs such as “X-Factor”, "Pooland's got Talent or “Your Face Sounds Familiar”. Her work aims to prepare participants in television shows to perform different vocal tasks in front of the public. Beside her TV work, she has her own workshops, where she teaches improvisation, rhythm control, interpretation, vocal emission and stage presence. 

„Join my workshops where I am teaching Bobby Ferrins`Circle-Singing-Methode in my highly professional Vocal and Choir-Workshops“ 

Vocal Coach in the following TV-programs: 

2014-2020 Your face sounds familiar (Polsat) 

2011 – X Factor (TVN) 

2010/2011 – Poland's got talent (TVN) 

2009 – My Camp Rock II (Disney Channel) 

2008 – Fame Academy (Polsat) 

Just few workshop places are available! 

Register now!

Tak o Agnieszce mówią uczestnicy 

po pierwszej edycji kursu 21 Dni Wokalnych Wyzwań 

“Super” 

“Wszystko było świetne ! Możliwość pracy pod okiem pani Agnieszki to spełnienie marzeń. Piękne dzięki za wszystko.” 

“Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele uświadomiłam sobie przede wszystkim w głowie, kilka ćwiczeń będę wykorzystywać w nauce śpiewu i emisji.” 

“Nie żałuję i cieszę się, że wzięłam udział w kursie, który dał mi dużo merytorycznej wiedzy.” 

“Dodatkowym atutem jest też to, że potwierdziło się moje pozytywne zdanie o p. Agnieszce, nie tylko jako o wokalnym mistrzu, ale też jako o człowieku. Myślę, że gdyby nie jej radość i entuzjazm, widoczne na każdej lekcji, nie uczestniczyłabym z taką chęcią w zajęciach, przez co mogłaby wynieść z kursu mniej.” 

“Poza tym naprawdę świetny kurs, najbardziej mi się podobało, że Agnieszka była 100% dla nas, odpowiadała na wszystkie pytania i atmosfera była super luźna. Sprawiła, że nie bałam się być dociekliwa w swoich pytaniach , na wszystko uzyskałam jasne odpowiedzi . Oceniam na szóstkę z plusem!!” 

“Fantastyczna atmosfera. Pomimo faktu, że nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy się nawzajem czuję, że nauczyłam się więcej niż do tej pory na wszystkich podobnych zajęciach.” 

„Super czas, świetna inwestycja w swoją pasję. Rewelacyjni ludzie z którymi, mam nadzieje, pozostanę w kontakcie. Dziękuje Pani Agnieszko ????” 

„Kurs był bardzo interesujący i merytorycznie wniósł sporo wiedzy. Atmosfera naturalna i Pani bardzo miła jak ta z telewizji:)” 

„Amelka - Suuuuuuper!!! Niesamowita pamiątka <3 Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agnieszce za niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju rady, za to że mogłam tutaj być, wystąpić i dziękuje również wszystkim uczestnikom kursu za cudowną atmosferę.” 

„Dziękuję wszystkim, to była przyjemność z Wami się uczyć, dziękuję pani Profesor <3” „Pięknie dziękuje za wszystko jeszcze raz ! ???? …..czoło chylę przed lepszymi i biorę się za ćwiczenia oraz ćwiczenia i prawdopodobnie jeszCze milion razy ćwiczenia ???????? dziękuje Grupo i Pani Ago ! Jesteście najlepsi! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️” 

„Dziękuję za cudowne niedzielne spotkanie'' live'' i film.❤???? Wspaniale było Was zobaczyć i usłyszeć. Dziękuję za wspólnie spędzony '' śpiewający czas''????